Vámpírnaplók szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vámpírnaplók szerepjáték

4.évad fináléja után
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Karakterlapok

Go down 
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce
Admin
Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Feb. 17.
Age : 545
Tartózkodási hely : Mystick Falls

Karakterlapok Empty
TémanyitásTárgy: Karakterlapok   Karakterlapok EmptyPént. Feb. 17, 2012 10:30 pm

[~Ide kérnénk a karakterlapokat~]
by:Elena&Katherine
Vissza az elejére Go down
https://vampir-szerep.hungarianforum.com
Katherine Pierce
Admin
Katherine Pierce


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Feb. 17.
Age : 545
Tartózkodási hely : Mystick Falls

Karakterlapok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterlapok   Karakterlapok EmptyVas. Feb. 19, 2012 12:02 pm

Név:Elena Gilbert

Életkor:18

Faj:ember(hasonmás)

Család:
Anyja:Isobel Flemming meghalt
Apja:John Gilbert meghalt

Barátok:
Bonnie Bennett, Caroline Forbes, Matt Donovan


Előtörténet:

Mystic Falls-ban születtem.Normális életem volt addig, ameddig 17 éves koromban elvesztettem a szüleimet autóbalesetben.Innentől minden megváltozott.Amikor ezek után elkezdődött iskola, megismerkedtem Stefan-al, akibe később beleszerettem.Ezután kiderült, hogy Stefan és a bátyja Damon is vámpír.Sok mindenen mentünk keresztül, mert kiderült, hogy engem örökbe fogadtak és én vagyok a hasonmás.Ugyanúgy nézek ki, mint Katherine Pierce, aki Stefan és Damon "barátnője" volt, még 1864-ben.Igazából ő csak kihasználta a fiúkat, majd vámpírrá változtatta őket.Most a legelső vámpír, Klaus engem használ, hogy hibrideket gyártson.Vagyis inkább a véremet.Stefan-nal meg Damon-el meg sosem tudom mi van.Damon-t megharapta egy vérfarkas és csak egy ellenszer volt.Az pedig Klaus vére.Stefan elment Klaus-hoz, hogy megmenthesse Damon-t, de Klaus csak úgy adott a véréből, ha Stefan a emberi vért iszik és vele lesz.Megmentette Damon-t.De azóta ő a fógonosz és Klaus minden érzést kiölt belőle.Elengedte Stefan-t, de őt még most is csak a bosszú érdekli.Damon-el meg nem tudom mi van.Nem tudom mit tegyek.El kell pusztítanunk Klaus-t....

Avataron:Nina Dobrev


Karakterlapok Cute-elena-gilbert-girl-pretty-tvd-Favim.com-232627


(nagyon rossz lett)
Vissza az elejére Go down
https://vampir-szerep.hungarianforum.com
 
Karakterlapok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vámpírnaplók szerepjáték :: Karakterlapok-
Ugrás: